Został ukarany mandatem. To kolejny przykład nierozwagi na drodze, która może doprowadzić do tragedii.71-letni kierowca zawrócił na S1 i jechał pod prądGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała nagranie z trasy S1. Przed wjazdem do tunelu w Węgierskiej Górce 71-letni kierowca postanowił zawrócić i kontynuował jazdę pod prąd. Niewiele brakowało, aby doprowadził do poważnego wypadku. Nieodpowiedzialny kierowca został szybko zatrzymany przez policję. Za zawracanie na drodze ekspresowej oraz stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatami na łączną kwotę 3,1 tys. zł i 22 punktami karnymi.Zobacz także: Nocna akcja służb. Uderzenie w gang czerpiący korzyści z prostytucji