Kilkanaście osób rannych. Co najmniej 17 osób zostało rannych, gdy kierowca wjechał w ulicę pełną ludzi świętujących zwycięstwo reprezentacji Meksyku w Pucharze Świata w Cabo San Lucas. Do tragedii doszło podczas spontanicznego świętowania przez kibiców na ulicach miasta zwycięstwa Meksyku nad Czechami (3:0) w Mistrzostwach Świata, gdy przejeżdżający samochód zablokował im drogę. Tłum otoczył samochód, blokując mu przejazd.Kierowca wjechał w tłum kibicówKierowca auta został oskarżony o „nagłe przyspieszenie” w kierunku kibiców blokującego drogę i potrącenie kilku przechodniów. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało co najmniej 17 osób, w tym kierowca. Czytaj także: Auto Telewizji Republika uderzyło w samochód niemieckiej ambasady