Między dwoma mostami. Zwłoki wyłowiono w środę 24 czerwca. Działania służb koncentrowały się na warszawskim odcinku Wisły między Mostem Gdańskim a Mostem Grota-Roweckiego.Policja ustala, czy ofiara to 15-latek, który zaginął w niedzielę. Wraz z dwójką znajomych spędzał czas nad Wisłą po stronie praskiej.Wszedł do wody z kolegą, a po pewnym czasie na brzeg wrócił tylko jeden z nich.W akcję poszukiwawczą przez kilka dni zaangażowana była specjalistyczna grupa wodnonurkowa JRG1 z Warszawy.Zobacz także: Polska aktywistka uwolniona. Była więziona przez miesiąc w Libii