„Reporterzy”. Dlaczego do dziś nie wprowadzono wszystkich zabezpieczeń i woda cały czas nie nadaje się do spożywania? – To jest niemożliwe. Nie ma takiej wody tam, bo gdyby tak było, to byśmy to mieli na papierze. Na papierze mamy dobre wyniku – twierdzi urzędniczka sanepidu w Jaworze.– Oni robią, co chcą i traktują nas jak niższą sferę – mówią dziennikarzom programu „Reporterzy” mieszkańcy.Zobacz także: „Reporterzy”. Mieszkają nad rzeką i nie mają wody