Kilka osób zostało rannych. Groźny wypadek w Poznaniu. Tramwaj zderzył się z autokarem prywatnej firmy. Cztery osoby zostały ranne, a ruch komunikacji miejskiej w tej części miasta został poważnie utrudniony. Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 13:00 na skrzyżowaniu ulic Naramowickiej i Serbskiej. Tramwaj linii nr 3 zderzył się z autokarem, a następnie wykoleił się – informuje TVP3 Poznań.Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Według wstępnych informacji cztery osoby odniosły obrażenia. Jak podają lokalne media, motorniczy był uwięziony w pojeździe i konieczna była interwencja ratowników.Poważny wypadek w Poznaniu. Utrudnienia po zderzeniu tramwaju z autokarem Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. Wstrzymano kursowanie tramwajów na odcinku Wilczak – Błażeja. Tramwaje linii 3 i 10 zostały skierowane do pętli Wilczak. Dla pasażerów uruchomiono autobusową komunikację zastępczą, a autobusy kursujące ulicą Serbską skierowano na trasy objazdowe.Na razie nie podano informacji o przyczynach zderzenia.Czytaj także: Nie żyje seniorka potrącona na S8. Uderzyło ją auto dostawcze