Policja nadal szuka chłopca. Nad Wisłą w Warszawie doszło do dramatycznego zdarzenia z udziałem nastolatków. Dwóch chłopców weszło do rzeki, jednak tylko jeden wydostał się na brzeg. Poszukiwania drugiego z nich nadal trwają. Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych w niedzielę 21 czerwca w Warszawie. Trójka nastolatków spędzała czas nad Wisłą po stronie praskiej.– Chwilę po 19:00 dwóch nastolatków weszło do Wisły mniej więcej na wysokości Zoo. Była z nimi jeszcze dziewczyna, pozostała na brzegu – relacjonował Tomasz Zieliński, reporter TVP3 Warszawa.Po pewnym czasie na brzeg powrócił tylko jeden z nastolatków, drugi zniknął z pola widzenia.Dramatyczna akcja służb. Do rzeki weszło dwóch chłopców, jeden nie wróciłNa miejscu zjawiły się wszystkie służby. Lądował też śmigłowiec LPR. W działania zaangażowana była także specjalistyczna grupa wodnonurkowa z Warszawy z JRG1.Czytaj także: Kłęby czarnego dymu nad miastem. Pożar hali z chemikaliami we Włocławku– Nurek szukał w miejscu wskazanym przez dziewczynę, która pozostała na brzegu – dodał Zieliński.W niedzielę akcja poszukiwawcza trwała do około godziny 22.00. Nie odnaleziono zaginionego chłopca. Policja prowadzi dalsze działania w sprawie.