Bezczelna kradzież „pomysłowego” małżeństwa. Łódzcy policjanci zwalczający cyberprzestępczość namierzyli małżeństwo czterdziestolatków, które znalazło wyjątkowo bezczelny sposób na poprawę domowych finansów. Kobieta wynosiła z magazynu, w którym pracowała, drobny sprzęt AGD. Mąż sprzedawał łup przez internet. Analizując różne atrakcyjne oferty sprzedaży w internecie, funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Cyfrową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi namierzyli małżeński duet przestępczy. Pewien mężczyzna oferował drobny sprzęt AGD po atrakcyjnych cenach.Okazało się, że towar zdobywał w szczególnie bezczelny sposób. Żona sprzedawcy pracowała bowiem w magazynie jednej z popularnych sieciówek i wynosiła z niego sprzęt. Policjanci ustalili, że kobieta ukradła towar o łącznej wartości przeszło 30 tys. zł. Małżeństwo w rękach policjiPod koniec ubiegłego tygodnia funkcjonariusze zatrzymali małżeństwo – 42-letnią złodziejkę w magazynie, a jej 41-letniego męża w domu. Udało się odzyskać część skradzionych przedmiotów. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, a jeż mąż paserstwa. Grozi im kara do 5 lat więzienia. Czytaj także: Policja złapała małżeństwo sutenerów. Para zgromadziła milion złotych