Policja wyjaśnia okoliczności tragedii. W sobotę nad ranem zmarła 72-latka, potrącona przez samochód dostawczy na drodze ekspresowej S8 w pobliżu węzła Opacz pod Warszawą. Seniorka dostała się pod koła Iveco, gdy zjechała na pas awaryjny i wysiadła z auta. Do wypadku doszło w piątek 19 czerwca około godziny 15:50 na drodze ekspresowej S8 na trasie Salomea-Wolica na wysokości miejscowości Opacz-Kolonia. 72-letnia kobieta jadąca Mercedesem zatrzymała się nagle na pasie awaryjnym. Kiedy wysiadła z auta, została potrącona przez dostawcze Iveco. – Kobieta była reanimowana na miejscu i udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Następnie została zabrana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety w sobotę około godziny 5 dostaliśmy informację od lekarzy, że pacjentka zmarła. Jej obrażenia okazały się zbyt poważne – powiedział w niedzielę portalowi TVP.Info podkom. Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze cały czas prowadzą czynności, mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Czytaj także: Seniorka potrącona przez furgonetkę na S8. Lądował śmigłowiec LPR