„Lato z Radiem i Telewizją Polską” w Bielsku-Białej. – Kocham to miasto, jak jeszcze czynnie koncertowałam, to była jedna z lepszych miejscówek – opowiedziała TVP Info Doda, jedna z gwiazd sobotniego koncertu w Bielsku-Białej, inaugurującego wakacyjną trasę „Lata z Radiem i Telewizją Polską”. Piosenkarka zaśpiewała swój najnowszy singiel „Pamiętnik”, ale „w innej odsłonie”. Doda zapewniła, że upał nie przeszkadza jej w przygotowaniu do wieczornego koncertu na lotnisku w Aleksandrowicach w Bielsku-Białej, gdyż sama jest gorąca. – Przygotowałam bardzo fajne show i myślę, że wszyscy będą zachwyceni – zapewniała przed koncertem. Pytana o swoją kreację, stwierdziła z tajemniczym uśmiechem: „Zaskoczę wszystkich. Ci, którzy oczekują skromności i długich sukni, się zawiodą!”. I chyba rzeczywiście się zawiedli. Piosenkarka wykonała swój nowy singiel „Pamiętnik”, ale w nowej – nietypowej – aranżacji. Podczas jej występu najlepiej było być pod sceną, bo było dużo piany. W rozmowie z TVP Info, że kocha Bielsko-Białą, bo w czasach gry jeszcze „czynnie koncertowała, była to jedna z lepszych miejscówek”. „Lato z Radiem i Telewizją Polską” – gwiazdy na scenie W sobotę 20 czerwca wystartowała wakacyjna trasa „Lato z Radiem i Telewizją Polską”. Pierwszy przystanek zaplanowano na lotnisku w Bielsku-Białej. Na scenie zaroiło się od gwiazd. Pojawiły się Maryla Rodowicz, Michał Szpak, Doda, Izabela Trojanowska, Kaeyra, Filip Lato, zespół Big Day, Tabu, Formacja Nieżywych Schabuff, Dominik Czuż, Psio Crew oraz Sonia Maselik. Koncert poprowadzili: Gabi Drzewiecka, Magdalena Pecka, Roman Czejarek i Filip Antonowicz. Transmisja rozpoczęła się o godzinie 20 w telewizyjnej Dwójce oraz w TVP VOD. Fragmenty koncertu można było usłyszeć także w Programie 1 Polskiego Radia po godzinie 21. Czytaj także: „Już dosyć!”. Doda będzie gościem „Trójkąta politycznego”