Pomocnik miał przy sobie narkotyki. Była gwiazda Premier League Raheem Sterling, został aresztowany po wypadku drogowym na autostradzie M3 w hrabstwie Hampshire. Do zdarzenia doszło w czwartek rano około godziny 9.00, gdy prowadzone przez 31-latka Lamborghini uderzyło w bariery energochłonne na jezdni w pobliżu węzła Minley. Według informacji przekazanych przez służby, w zdarzeniu nie uczestniczyły żadne inne pojazdy, a nikt nie odniósł obrażeń. Na miejsce skierowano z kolei funkcjonariuszy, którzy zatrzymali kierowcę i przeprowadzili dalsze czynności. Policja Hampshire wydała oficjalne oświadczenie w sprawie: „W czwartek tuż przed godziną 9 rano otrzymaliśmy zgłoszenie o Lamborghini, które uderzyło w bariery na autostradzie M3 w kierunku południowym, w pobliżu Minley. W zdarzeniu nie brały udziału żadne inne pojazdy i nikt nie został ranny”. Sterling posiadał narkotyki Kierowca, 31-letni mężczyzna z Berkshire, został aresztowany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem narkotyków, niebezpiecznej jazdy, posiadania narkotyków klasy C oraz odmowy dostarczenia próbki do badania. Został zwolniony za kaucją na czas trwania śledztwa.Jak informują brytyjskie media, śledczy badają okoliczności zdarzenia. Sterling pozostaje na wolności po wpłaceniu kaucji, jednak dochodzenie w sprawie nadal trwa. Źródła z otoczenia piłkarza twierdzą, że w ostatnich latach zmagał się on z problemami psychicznymi i trudnym okresem w życiu zawodowym.Kariera angielskiego pomocnika wyhamowała Raheem Sterling przez wiele lat należał do czołowych angielskich piłkarzy. W wieku zaledwie 15 lat przeniósł się z akademii Queens Park Rangers do Liverpoolu, gdzie szybko przebił się do pierwszego zespołu. W 2015 roku zasilił Manchester City, z którym odniósł największe sukcesy w karierze, zdobywając m.in. cztery mistrzostwa Anglii, pięć Pucharów Ligi Angielskiej oraz Puchar Anglii.Później występował również w Chelsea i Arsenalu, jednak nie nawiązał już do swoich najlepszych lat. W 2026 roku podpisał kontrakt z holenderskim Feyenoordem, jednakże jego fatalne zdecydowały o nie przedłużeniu wygasającego kontraktu. Na arenie międzynarodowej rozegrał 82 mecze w reprezentacji Anglii, zdobywając 20 bramek i będąc jednym z liderów drużyny narodowej przez ponad dekadę.CZYTAJ TAKŻE: Świetny piłkarz, jeszcze lepszy trener. Sylwetka Pepa Guardioli