RAPORT

Wojna na Ukrainie

Mike Tyson zatańczy i zaśpiewa

Mike Tyson w filmie  „Kac Vegas” (fot. Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.)
Mike Tyson w filmie „Kac Vegas” (fot. Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.)

Były bokser, mistrz świata wagi ciężkiej Mike Tyson marzy o karierze muzycznej. Nie tylko chciałby nagrać płytę, ale również rozpocząć trasę koncertową po całym świecie. W ten sposób ma zamiar promować swoją osobę i pokazać, że jest rozrywkowym człowiekiem.

– Czytam o sobie różne opinie, a tak naprawdę nie jestem sztywniakiem. Lubię się dobrze bawić, dlatego trasa koncertowa, podczas której będę na scenie tańczył i śpiewał, może zmienić mój wizerunek – powiedział.

To jednak jeszcze nie koniec. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych pięściarzy na świecie chciałby również wystąpić w... musicalach.

46-letni bokser w przeszłości sam określał siebie mianem „najgorszego człowieka na planecie”, ale teraz zaznaczył, że bardzo się zmienił i złagodniał.

– Nie mam już potrzeby bycia takim typem. Zawsze byłem złą osobą, która chciała stać się dobra, ale nie wiedziałem, jak to zrobić. Teraz dojrzałem, stałem się odpowiedzialny. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy, bo wiem jaką transformację przeszedłem – ocenił. Tyson przez wiele lat wydawał miliony dolarów na alkohol i narkotyki. Teraz tego żałuje. – Nigdy nie interesowały mnie pieniądze, chciałem być znany i rozpoznawalny na całym świecie. Takie miałem ambicje i chyba mi się udało. Byłem najlepszym bokserem globu. Nikt nie był w stanie mnie pokonać – przypomniał.

Tyson, ojciec ośmiorga dzieci, jest ikoną boksu, najmłodszym czempionem wagi ciężkiej (zdobył pas w wieku zaledwie 20 lat). Ze względu na postawę w ringu i poza nim był nazywany „Bestią”. Był skazany za gwałt.

Ostatnio były pięściarz dużo podróżuje po świecie, zarabiając na swym wizerunku i popularności.

Mike Tyson ma już artystyczny dorobek. Wystąpił m.in. w przebojowej komedii „Kac Vegas”, „Kac Vegas 2”, „Krokodyl Dundee w Nowym Jorku”, „Rocky Balboa”. Za każdym razem grał siebie, czyli Mike’a Tysona.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej