RAPORT

Pogarda

Kolejny zawodnik odejdzie z Lecha Poznań. „Chcę wykonać kolejny krok”

Lubomir Satka w sobotę rozegra ostatni mecz w Lechu Poznań (fot. Getty Images)
Lubomir Satka w sobotę rozegra ostatni mecz w Lechu Poznań (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Lubomir Satka odejdzie z Lecha Poznań. W piątek klub ogłosił rozstanie ze Słowakiem. To kolejny zawodnik, który pożegna się z „Kolejorzem” po sezonie.

Media: Krychowiak i Glik wracają do kadry

W piątek Fernando Santos wysłał powołania dla piłkarzy grających w zagranicznych klubach. Według mediów na liście znaleźli się wielcy nieobecni...

zobacz więcej

Satka przyszedł do Lecha Poznań z Dunajskiej Stredy za 750 tys. euro. Obrońca przez cztery lata pełnił ważną rolę. Był jedną z kluczowych postaci w zespole w mistrzowskim sezonie 2021/2022.

Zawodnik nie zdecydował się jednak przedłużać wygasającego w lipcu kontraktu, zatem w sobotę rozegra swój pożegnalny mecz w barwach Lecha Poznań. 27-latek w rozmowie z oficjalnym serwisem klubu podziękował kibicom z Poznania.

Piłkarskie życie jest krótkie, a ja chcę wykonać kolejny krok w mojej karierze. Chcę bardzo podziękować wszystkim związanym z Lechem za te cztery lata: kibicom, kolegom z drużyny, sztabowi szkoleniowemu, wszystkim pracownikom. Poznań i Kolejorz to nadal będzie mój dom, do którego będę wracał – powiedział Lubomir Satka na łamach oficjalnego serwisu klubu.

Satka nie jest jedynym piłkarzem, którzy opuszczą klub po sezonie. Tego lata odejdą również Pedro Rebocho i Michał Skóraś.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej