RAPORT

Pogarda

Staruszka cudem uniknęła śmierci, którą chciał zgotować jej syn

Mężczyzna został zatrzymany (fot. KSP)
Mężczyzna został zatrzymany (fot. KSP)

Najnowsze

Popularne

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 85-letniej matki. Syn kobiety podpalił jeden z pokoi, chcąc w ten sposób pozbawić matkę życia. Starsza pani uratowała się, wybiegajac na balkon. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Białystok. Młody mężczyzna zmarł w trakcie policyjnej interwencji

24-letni mężczyzna stracił przytomność i zmarł w trakcie policyjnej interwencji przy ul. Wierzbowej w Białymstoku. Funkcjonariusze przyjechali tam...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w środę. Stołeczna policja informuje, że 50-latek mieszkał z matką i nadużywał alkoholu. Feralnej nocy zaczekał, aż kobieta zaśnie, podpalił jeden z pokoi i wyszedł z mieszkania, zostawiając starszą kobietę w środku.


Staruszkę obudził duszący dym, kobieta ostatkiem sił uciekła z sypialni na balkon, co uratowało jej życie. Straż pożarną i policjantów zaalarmowali sąsiedzi przerażeni wydobywającymi się z okien mieszkania płomieniami. Funkcjonariusze do czasu przybycia pogotowia ratunkowego zaopiekowali się kobietą i udzielili jej pierwszej pomocy przedmedycznej.


Syn 85-latki został zatrzymany, usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i gróźb karalnych kierowanych wobec własnej matki. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu go na trzy miesiące.  Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej