RAPORT

Pogarda

„Trasa dotrzymanego słowa”. PiS rusza z nową akcją [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Prawo i Sprawiedliwość rusza z nową akcją. W weekend zainaugurowana zostanie „Trasa dotrzymanego słowa”. – Będziemy w wielu miejscach w Polsce, wskażemy projekty, które zostały obiecane, a następnie zrealizowane i teraz służą Polakom – powiedział podczas piątkowej konferencji prasowej europoseł PiS Tomasz Poręba.

Za, a nawet przeciw. Tusk kluczy ws. budowy zapory na granicy z Białorusią

Finlandia ogłosiła zamiar budowy zapory na granicy z Rosją. Temu pomysłowi przyklasnął Donald Tusk, który mówił o tym podczas czwartkowej...

zobacz więcej

Swój początek akcja będzie miała na Podlasiu. – Ruszamy w trasę z Jarosławem Kaczyńskim i będziemy mówić o bezpieczeństwie – wyjawił Poręba. 


„Trasa dotrzymanego słowa”. Nowa akcja PiS


W sobotę politycy PiS udadzą się na granicę polsko-białoruską, gdzie zbudowana została zapora. 


– Gdy rządził Donald Tusk, to Polacy słyszeli, że nie ma pieniędzy, że pewnych przedsięwzięć nie da się zrealizować. W momencie ataku na polską granicę polski rząd postanowił, że wybuduje mur na granicy, aby zwiększyć bezpieczeństwo kraju. I wykonaliśmy to zadanie – przypomniał europoseł. 


Na piątkowej konferencji prasowej wyemitowane zostało także wideo, w którym przypomniano, co Tusk mówił o budowie zapory na granicy


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej