RAPORT

Pogarda

Upadek „gwiazdy”, byłej kandydatki PO na miejską radną

Janoszek w 2014 roku próbowała swoich sił w polityce (fot. mat. prasowe)
Janoszek w 2014 roku próbowała swoich sił w polityce (fot. mat. prasowe)

Najnowsze

Popularne

Natalia Janoszek to niewątpliwe znana wielu Polakom kobieta, która szeroką rozpoznawalność zyskała m.in. po występach w takich programach, jak: „Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Do niedawna uchodziła za gwiazdę Bollywood i aktorkę występującą w Hollywood. Po ostatnim programie Krzysztofa Stanowskiego „Dziennikarskie zero” chyba wielu już w tę karierę nie wierzy. Jak się teraz okazało, blisko 10 lat temu próbowała swoich sił także w polityce.

Szef PHH oburzony insynuacjami Tuska. „Ksenofobia i nikczemna narracja”

W odniesieniu do pana ksenofobicznych słów wyrażonych publicznie w stosunku do mnie, mogę wyrazić tylko swoje ubolewanie, że osoba z takim bagażem...

zobacz więcej

– Co trzeba zrobić w Polsce, żeby stać się gwiazdą? Odpowiadam: trzeba powiedzieć, że jest się gwiazdą. I to naprawdę wystarczy. Ludzie w pewnym momencie wam uwierzą, o ile nie uwierzyli od razu, ponieważ nikt nie byłby tak bezczelny, żeby opowiadać o tym, że jest gwiazdą, podczas gdy nią nie jest – powiedział na początku swojego programu Krzysztof Stanowski. W „Dziennikarskim zero” dostępnym na YouTubie prześwietlił karierę Natalii Janoszek. 


Kariera mimo jej braku


– Nikt jej nie zna. Jedno i drugie opiera się na opowieściach, których nikomu nie chciało się sprawdzić. (...) Gdybyśmy chcieli przenieść karierę Natalii z Bollywood do Polski, to Natalia byłaby babką potrąconą na pasach w piątym odcinku „W11 – Wydział Śledczy” albo byłaby woźną w czternastym odcinku paradokumentu „Szkoła” – mówił dziennikarz.


Jak to się stało, że Natalia Janoszek została uznana za gwiazdę Bollywood i była zapraszana do wielu programów, gdzie o tej karierze odpowiadała? Nie wiadomo. Stanowski zarzucał mediom, które zapraszały Janoszek, że nie weryfikowały o niej informacji. Może taka gwiazda była potrzebna nad Wisłą?

„Artyści” lizali się po stopach i całowali na oczach dzieci. Skandal w niemieckiej podstawówce

Francuskie pocałunki, lizanie stóp i nagość – tak w skrócie niemieckie media opisują „sztukę taneczną” Alfreda Zinoli, którą wystawiono przed...

zobacz więcej

Edukacja Natalii Janoszek


Trzeba przyznać, że zanim zaczęło się robić głośno o Natalii, to odrobiła lekcję i przyłożyła się do nauki. „Super Express” przypomina, że Janoszek, „zanim wystąpiła w Bollywood (bo zagrała tam jakieś epizodyczne role w filmach), była początkującą modelką. Wystartowania w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek, zdobyła na nim tytuł Miss Talent. Potem były egzotyczne konkursy piękności, gdzie zdobywała m.in. nagrody za najpiękniejsze sukienki. Na Wikipedii można przeczytać, że aktorka, tancerka i piosenkarka jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku oraz magistrem po Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego”.


Start z list Platformy Obywatelskiej


Okazało się także, że Janoszek blisko 10 lat temu próbowała swoich sił w polityce. Wybrała Platformę Obywatelską, z listy której próbowała się dostać do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej. Na jej ulotce wyborczej z 2014 roku możemy przeczytać m.in, że „chciałaby przyczynić się do kształtowania dobrych zmian w Bielsku-Białej. Planując organizację przedsięwzięć, które wzbogacą nie tylko ofertę kulturalną miasta, ale staną się także jego skuteczną reklamą, zwiększając tym samym szansę powstania nowych miejsc pracy szczególnie wśród ludzi młodych”. Już na ulotce wyborczej Janoszek pisała, że „wiedzę pozyskaną na uczelni wykorzystałam w realizacji swoich marzeń, by poprzez ciężką pracę stać się aktorką kina Bollywood i Hollywood”.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej