RAPORT

Pogarda

„Ugodziła go prosto w serce”. Sąd aresztował 42-latkę

Policjanci zastali na miejscu leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia (fot. PAP/Darek Delmanowicz)
Policjanci zastali na miejscu leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia (fot. PAP/Darek Delmanowicz)

Najnowsze

Popularne

Sąd aresztował na trzy miesiące 42-latkę z Częstochowy, podejrzaną o zabójstwo męża. Raniony nożem 51-latek zdążył jeszcze zadzwonić i wezwać służby, obrażenia okazały się jednak śmiertelne. Kobieta twierdzi, że to nie ona zadała śmiertelny cios.

Podpaliła szkołę, bo skonfiskowali jej telefon. Nie żyje 19 dzieci

Nastolatka przyznała się do podpalenia szkoły w Gujanie. Motywacją była... zemsta z powodu skonfiskowanego przez nauczyciela telefonu. W tragicznym...

zobacz więcej

Informację o przedstawieniu kobiecie zarzutu i uwzględnieniu przez sąd wniosku o jej aresztowanie na trzy miesiące przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Tomasz Ozimek. 

 

– Dziś prokurator przedstawił kobiecie zarzut zabójstwa męża. Podejrzana nie przyznała się do zbrodni i wyjaśniła, że mąż odniósł obrażenia poza domem. Wyjaśnienia te zostały uznane za niewiarygodne – poinformował prokurator Ozimek. 

 

W piątek ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny, która powinna dać odpowiedź na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. 

Dwulatek wpadł do szamba. Kobieta usłyszała krzyk dzieci

Dwuletni chłopiec z gminy Susiec wpadł do przydomowego szamba. Chłopca z wnętrza zbiornika wyciągnęła matka. Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym...

zobacz więcej

Do zbrodni doszło we wtorek wieczorem w jednym z częstochowskich mieszkań przy ulicy Równoległej. Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że pilnie potrzebuje pomocy, bo żona ugodziła go nożem prosto w serce.


Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. 

 

W chwili zatrzymania żona zmarłego była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3 promile alkoholu. Może jej grozić nawet dożywocie. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej