RAPORT

Pogarda

Policjanci poszukują zaginionego obywatela Włoch

 38-letni Biago Oddo przyleciał do Warszawy z Tokio (fot. KRP I – Śródmieście)
38-letni Biago Oddo przyleciał do Warszawy z Tokio (fot. KRP I – Śródmieście)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z warszawskiego Śródmieścia poszukują zaginionego obywatela Włoch, 38-letniego Biago Oddo. Mężczyzna ostatni raz był widziany 18 maja na ul. Anielewicza w Warszawie.

Zwłoki nad rzeką w Legnicy. „Odcięto głowę i ręce”

37-letni mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo starszej kobiety, której ciało znaleziono w połowie maja przy wale rzeki Kaczawa w Legnicy....

zobacz więcej

Rzecznik śródmiejskiej policji podinspektor Robert Szumiata przekazał, że zaginięcie obywatela Włoch, 38-letniego Biago Oddo, zgłosiła rodzina. – Mężczyzna ostatni raz był widziany w Warszawie na ul. Anielewicza 6. Do stolicy przyleciał z Tokio i miał kontynuować podróż do Niemiec, lecz spóźnił się na samolot – podał policjant.


Mężczyzna ma długie, kasztanowe włosy związane w kucyk, oczy koloru zielonego, wzrost około 168 cm i otyłą sylwetkę ciała. Ubrany był w czarną kurtkę i czarne spodnie.


CZYTAJ TAKŻE: Niemcy: Poszli na szkolne boisko, znaleźli zwłoki 19-latkiPodinspektor zaapelował, aby każdy, kto ma informacje, gdzie obecnie znajduje się ta osoba, jest proszony o kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mailowy z funkcjonariuszami z Wydziału Operacyjno-Rozpoznawczego przy ulicy Wilczej 21.


Informacje można przekazać na numer telefonu: 47 723-91-78 lub 47 723-91-08, numer alarmowy 112 oraz na adres e-mailowy: komendant.krp1@policja.gov.pl

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej