RAPORT

Pogarda

Zwłoki nad rzeką w Legnicy. „Odcięto głowę i ręce”

To zwłoki 60-latki (fot. TVP3 Wrocław)
To zwłoki 60-latki (fot. TVP3 Wrocław)

Najnowsze

Popularne

37-letni mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo starszej kobiety, której ciało znaleziono w połowie maja przy wale rzeki Kaczawa w Legnicy. Podejrzaną w tej sprawie jest też 35-letnia kobieta, której śledczy postawili zarzut zacierania śladów zbrodni.

Rzucał kamieniami, miał widły. Policjanci użyli paralizatora [WIDEO]

Agresywny 46-latek zaatakował policjantów podczas interwencji. Wymachiwał widłami i nie reagował na ich polecenia. Funkcjonariusze oddali strzały...

zobacz więcej

Ludzkie zwłoki w znacznym stopniu rozkładu zostały znalezione na ul. Konduktorskiej. Ciało było zawinięte w materiał. Prokuratura podała, że ciało należy do ponad 60-letniej kobiety.

  

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy prok. Lidia Tkaczyszyn poinformowała, że w wyniku śledztwa zatrzymano podejrzanych o tę zbrodnię. 

  

Rozczłonkowane ciało


37-letniemu mężczyźnie śledczy postawili zarzut zabójstwa i zbeszczeszczania zwłok. Ciało starszej kobiety było rozczłonkowane – odcięto głowę i ręce. 

  

Druga osoba podejrzana w tej sprawie to 35-letnia kobieta, której postawiono zarzuty zacierania śladów zbrodni. Podejrzani i ofiara znali się. Prokuratura nie udziela na razie innych informacji w tej sprawie.

  

Śledczy złożyli wnioski o tymczasowy areszt dla podejrzanych. Sąd ma je rozpatrzyć w czwartek.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej