RAPORT

Pogarda

Pod osłoną nocy wyszli z mieszkania, zostawiając w nim synów. Policja szuka rodziców

Policjanci poszukują zaginionego małżeństwa 44–letniej Anety Jagła i 49–letniego Adama Jagła (fot. policja.pl)
Policjanci poszukują zaginionego małżeństwa 44–letniej Anety Jagła i 49–letniego Adama Jagła (fot. policja.pl)

Najnowsze

Popularne

Mokotowscy policjanci poszukują zaginionego małżeństwa 44-letniej Anety Jagły i 49-letniego Adama Jagły. Para pod osłoną nocy wyszła ze swojego mieszkania zostawiając w nim dwóch nastoletnich synów.

Wyszła do szkoły i nie wróciła. Policja szuka zaginionej 16-latki

16-letnia Aleksandra Ćwiek w poniedziałek około godziny 6 wyszła z domu do szkoły w Jezioranach. Dotąd nie wróciła. Policja prosi o pomoc w...

zobacz więcej

Małżeństwo swoje mieszkanie przy ul. Puławskiej w Warszawie opuściło ok. północy z soboty na niedzielę. Zostawili w nim dwóch nastoletnich synów. Od tamtego czasu nie wrócili do domu i nie nawiązali też żadnego kontaktu z najbliższymi. 

 

Zmartwiona rodzina, która zaopiekowała się dziećmi Anety i Adama, zgłosiła ich zaginięcie na policję. 

 

Aneta Jagła ma 170 cm wzrostu, sylwetka masywna, włosy długie, fryzura typu bob, prawdopodobnie ma tatuaż na lewym ramieniu z wizerunkiem pantera, może nosić okulary korekcyjne. Możemiećć przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrana była na sportowo – przekazała rzeczniczka mokotowskiej policji asp. Iwona Kijowska.

Prokuratorzy z Archiwum X wyjaśnią przyczynę śmierci Iwony Wieczorek? „Są zdeterminowani”

W ten weekend mija 12 lat od zaginięcia Iwony Wieczorek. Nad sprawą pracują prokuratorzy z Archiwum X, którzy nieoficjalnie przyznają, że jest to...

zobacz więcej

Z kolei Adam Jagła ma 182 cm wzrostu, sylwetka normalna, włosy krótkie, szpakowate, zarost krótki. Mężczyzna kuleje na prawą nogę. Prawdopodobnie posiada tatuaż na lewym ramieniu.


– Może mieć przy sobie kartę bankomatową banku ING lub PKO BP. W dniu zaginięcia ubrany był na sportowo – podała aspirant.


– Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 – zaapelowała rzeczniczka mokotowskiej policji. 


Informacje o zaginionym małżeństwie można też przekazać pisząc na adres mailowy: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej