RAPORT

Pogarda

Konkurencja z TVN i Polsatu daleko w tyle. „Wiadomości” kolejny tydzień na czele [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

O kilkaset tysięcy widzów więcej niż konkurencja zgromadził w weekend główny program informacyjny Telewizji Polskiej. Świetna passa „Wiadomości” trwa już od kilku tygodni. O szczegółach mówił szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Michał Adamczyk.

TVP1 liderem rankingu oglądalności w 2022 r. Wyraźny wzrost TVP Info

Najpopularniejszą stacją telewizyjną w Polsce w okresie od 1 stycznia do 18 grudnia 2022 r. była TVP1. Telewizyjna Dwójka uplasowała się na...

zobacz więcej

W sobotę 20 maja „Wiadomości” zgromadziły widownię o ponad 200 tys. większa niż „Fakty” TVN i o ponad 750 tys. większą niż „Wydarzenia” Polsatu. Główny program informacyjny TVP oglądało tego dnia 1,75 mln osób. 

 

Dzień później, w niedzielę 21 maja, „Wiadomości” przebiły ten wynik, notując widownię 2,15 mln widzów – to blisko o 300 tys. więcej od „Faktów” i 740 tys. od „Wydarzeń”.   

 

Nie tylko w weekend Telewizja Polska zostawiła konkurencję daleko w tyle. Przewaga widowni „Wiadomości” nad „Faktami” utrzymuje się bowiem już od pięciu tygodni. W każdym z nich to program Telewizji Polskiej był liderem – podkreśla szef TAI.   

 

Zobacz także: Widzowie stawiają na Wiadomości TVP1, które zdeklasowały konkurencję 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej