RAPORT

Pogarda

„Kochana Marto”. Świat skoków wspiera żonę Dawida Kubackiego

Skoczkowie złożyli podpisy na tablicy, która trafi do żony Dawida Kubackiego (fot. TVP Sport)
Skoczkowie złożyli podpisy na tablicy, która trafi do żony Dawida Kubackiego (fot. TVP Sport)

Najnowsze

Popularne

Informacje o poważnych problemach zdrowotnych żony Dawida Kubackiego – Marty – wstrząsnęły światem skoków narciarskich. Podczas ostatniego weekendu sezonu w wyjątkowy sposób okazano wsparcie małżonce skoczka. W Planicy została przygotowana specjalna tablica z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, na której swoje podpisy złożyło kilkudziesięciu skoczków.

Dramat polskiego skoczka. Żona Dawida Kubackiego walczy o życie

Dramatyczne wieści napłynęły do nas w poniedziałkowe popołudnie. Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego, walczy o życie w szpitalu. Jak poinformował...

zobacz więcej

„Kochana Marto, szybkiego powrotu do zdrowia!” – napisano. Słowa wsparcia przekazano też na piśmie w języku angielskim i niemieckim. Całość podpisano: „Twoja rodzina skoków narciarskich”. 


Ta tablica trafi do Marty. Co więcej, każdy kto się podpisywał, miał też robione zdjęcie. Wyślemy więc też wiele fotek – powiedział Marcin Czernek z Polskiego Związku Narciarskiego.


Po pierwszych trudnych dniach niewiedzy i oczekiwania na szczęście spływają pozytywne informacje na temat stanu zdrowia Marty Kubackiej. 


„Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp” – napisał w social mediach Dawid Kubacki. Dobre wieści przekazał także Rafał Kot. 


– Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem – przyznał w rozmowie z i.pl.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej