RAPORT

Pogarda

Bandyta atakuje człowieka, policjantka wyśmiewa ofiarę. Bo sprawca jest LGBT? [WIDEO]

(fot. TT/@BillboardChris)
(fot. TT/@BillboardChris)

Najnowsze

Popularne

Chris Elston z Vancouver, ojciec protestujący przeciw krzywdzeniu dzieci przez ideologów gender, został brutalnie zaatakowany na ulicach miasta przez osobę z flagami ruchu LGBT. Bandyta ścisnął mu mocno szyję, przewrócił na ziemię i zaczął bić. Obecna na miejscu policja z początku nie reagowała (później odsunięto część agresywnego tłumu), a jedna z policjantek uśmiechała się kpiąco. Później, choć trzy razy oglądała nagranie z zajścia, twierdziła, że to ofiara nawiązywała do przemocy. Elston ujawnił, że za karę, po tym jak go pobito, został zatrzymany i wydano mu zakaz przebywania w centrum Vancouver.

Cytowała publikacje LGBT o indoktrynacji dzieci. Teraz się ukrywa, bo grożą jej śmiercią

Właścicielka kanału Libs of TikTok Chaya Raichik, na którym cytowano nagrania publikowane wcześniej przez aktywistów LGBT, musiała uciec z własnego...

zobacz więcej

Chris Elston zwany „Billboard Chris” jest ojcem dwóch dziewczynek. Stara się publicznie informować, że dzieci nie są zdolne do wyrażenia skutecznej zgody na przyjmowanie tzw. blokerów dojrzewania. To środki farmakologiczne podawane dzieciom w celu zablokowania rozwoju cech płciowych. Wskazuje się, że długookresowe skutki ich przyjmowania nie zostały dostatecznie zbadane, ale już wiadomo, że mogą powodować m.in. spowolnienie rozwoju intelektualnego czy osteoporozę. 

 

„Billboard Chris” demonstrował w Vancouver z transparentem, na którym można przeczytać, że dzieci nie mogą wyrażać zgody na przyjmowanie blokerów dojrzewania. Został dwukrotnie fizycznie zaatakowany przez bojówkarzy LGBT. Jak sam pisze, drugi atak był poważniejszy. Na kilku nagraniach, w tym jego własnym, widać, że jak zostaje otoczony przez kilka osób z flagami LGBT i Antify. Co najmniej dwie osoby krzyczą mu wulgarnie w twarz ze zbyt bliskiej odległości.
Takie naruszenie przestrzeni osobistej też jest formą przemocy. Jednak Chris cierpliwie ją znosi przez kilkadziesiąt sekund. Policja nie reaguje. Gdy obracając się stara się odsunąć osobę o męskim głosie i rysach twarzy, ubraną jak kobieta i z makijażem na twarzy, ten napastnik łapie go nagle za gardło i przewraca na ziemię. Obecna na miejscu policja nie reagowała, a na nagraniach widać, jak jedna z funkcjonariuszek śmiała się, gdy Chris był bity przez napastnika LGBT.Elston poinformował, że po pobiciu został zatrzymany i wydano mu zakaz przebywania w centrum Vancouver.Tej samej funkcjonariuszce trzykrotnie pokazano nagranie ze zdarzenia. Potem nadal twierdziła, że to napadnięty jest sprawcą przemocy.


– Przepraszam, mówi pani, że przyszedł tu, by nawoływać do przemocy narzucając innym swoje zdanie? (zapytał jeden z uczestników zdarzenia policjantkę).


– Tak. 


– Uważa pani, że przyszedł tu, by nawoływać do przemocy, bo czują się urażeni jego transparentem?


– Gdy mówisz do kogoś i krzyczysz na kogoś i stajesz twarzą przy... 


– On wcale nie krzyczał. Oni zbliżali swoje twarze do jego twarzy.


– Krzyczał. 


– Ona dosłownie mówi, że Billboard Chris stojąc z transparentem nawołuje do przemocy. To naprawdę pani stanowisko? 


– Kończymy tę rozmowę.


Przeczytaj też: Działacz pro-life oskarżony i skazany na wysoką karę. „Nigdy nie widziałem tego człowieka”

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej