RAPORT

Pogarda

Marokański piłkarz nie opanował pędzącego auta. Wylądował w hali sportowej [WIDEO]

Poza zniszczeniem samochodu szybki piłkarz spowodował również ogromne uszkodzenia hali sportowej  (fot. Twitter/AllRoundLazio; Plumb Images/Getty Images)
Poza zniszczeniem samochodu szybki piłkarz spowodował również ogromne uszkodzenia hali sportowej (fot. Twitter/AllRoundLazio; Plumb Images/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Do dramatycznego wypadku doszło w belgijskim Flemalle. Marokański piłkarz Sofian Kiyine z ekstraklasowego Oud-Heverlee Leuven jechał tak szybko, że nie opanował pędzącego samochodu. Przeleciał nad rondem i wylądował w hali sportowej. Na szczęście nikt nie zginął.

Wypadek trzech porsche. Na niemieckiej autostradzie zginęło czterech Holendrów

Czterech Holendrów zginęło w niedzielę w wypadku na autostradzie A3 w Niemczech, informuje policja. W wypadku uczestniczyły trzy samochody porsche...

zobacz więcej

Według relacji świadków, 25-letni marokański piłkarz Sofian Kiyine rozpędził swój samochód do prędkości 200 km/h w obszarze, gdzie można było jechać maksymalnie 90 km/h.


Zawodnik klubu Oud-Heverlee Leuven przed wjazdem na rondo nie zachował ostrożności. Skutki były opłakane.


Kiyine wjechał na krawężnik i wtedy jego samochód wystrzelił kilka metrów w górę.


Pojazd Marokańczyka przeleciał nad rondem i trafił w ścianę hali sportowej, znajdującej się tuż obok. Siła uderzenia była tak duża, że samochód wpadł do środka.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej