RAPORT

Pogarda

Rafał Trzaskowski powinien zastąpić Donalda Tuska? [SONDA]

Najnowsze

Popularne

Donald Tusk i Rafał Trzaskowski czasami pojawiają się publicznie razem, ale nie trzeba być wytrawnym znawcą polskiej polityki, żeby wiedzieć, że między liderami Platformy Obywatelskiej chemii nie ma. Co mieszkańcy Warszawy myślą o ewentualnej zmianie na fotelu szefa PO?

Liderzy PO w tarapatach. Trzaskowski i Tusk z największym wzrostem nieufności

Kampania wyborcza zbliża się wielkimi krokami, co widać w badaniu zaufania do polityków. Coraz mniej osób deklaruje obojętny stosunek do liderów...

zobacz więcej

Oficjalnie wszystko jest w porządku, czyli Rafał Trzaskowski i Donald Tusk mają dobre relacje i wspólnie dążą do przejęcia władzy po jesiennych wyborach. Nieoficjalnie jednak wiadomo, że między nimi trwa zażarta rywalizacja. Jej ostatnią odsłoną była słynna i kompromitująca dla polityków PO sytuacja ze zdjęciem z prezydentem USA Joem Bidenem. Opisaliśmy tę sytuację → TUTAJNawet sprzyjający opozycji Onet, relacjonując tę sytuację, stwierdził, że w PO „wszyscy kłamią” w tej sprawie. 


Nie najlepiej też wiedzie się samej Platformie Obywatelskiej, bo o ile powrót Tuska do bieżącej polskiej polityki pozwolił się jego partii odbić w sondażach, to jednak od dłuższego czasu partia Tuska nie zyskuje, a nawet traci.


Czy w tej sytuacji zmiana szefa PO zadziałałaby odświeżająco na tę partię? O to zapytaliśmy mieszkańców Warszawy.


„Pan Rafał ukradł pomysł Donaldowi”, czyli Trzaskowski odgrzewa kotlety Tuska?

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej