RAPORT

Pogarda

Przewrócił się na lodzie i umarł. Procesu nie będzie

Tym razem to nie śliska nawierzchnia była przyczyną tragedii (fot.  PAP/Kalbar)
Tym razem to nie śliska nawierzchnia była przyczyną tragedii (fot. PAP/Kalbar)

Najnowsze

Popularne

Prokuratura umorzyła postępowanie ws. 38-letniego mężczyzny, który w połowie grudnia przewrócił się na chodniku i zmarł. Biegli po sekcji zwłok stwierdzili, że obrażenia spowodowane upadkiem nie były przyczyną zgonu – poinformowała PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska.

Przewrócił się na śliskim chodniku. Mężczyzna nie żyje

Na Pradze-Północ 38-letni mężczyzna przewrócił się na śliskim chodniku. Prawdopodobnie uderzył się w głowę i zmarł. Służby apelują o to, by uważać...

zobacz więcej

Śledztwo ws. śmierci 38-letniego mężczyzny prowadziła Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Północ w Warszawie. – Postępowanie w sprawie upadku na chodniku zostało umorzone – przekazała w piątek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga prok. Katarzyna Skrzeczkowska.


– Biegli po sekcji zwłok stwierdzili, że obrażenia spowodowane upadkiem nie były przyczyną zgonu. Mężczyzna miał inne dolegliwości, które doprowadziły do jego śmierci – dodała prokurator.


Do zdarzenia doszło 20 grudnia 2022 r. na zbiegu ulic Targowej z Kłopotowskiego w Warszawie. – 38-letni mężczyzna szedł chodnikiem, w pewnym momencie się wywrócił. Niestety, zmarł na miejscu – informował wtedy rzecznik Komendanta Stołecznego Policji nadkom. Sylwester Marczak.

Ślisko na chodnikach w Warszawie. Trzaskowski: W Niemczech też gołoledź

We wtorek rano w stolicy marznący deszcz był przyczyną wielu wypadków. Na Pradze-Północ doszło do tragedii – 38-letni mężczyzna poślizgnął się,...

zobacz więcej

To był dzień ślizgawicy...


Tego dnia w całej stolicy od rana sytuacja na drogach i chodnikach była fatalna. Odwilż i marznący deszcz sprawiły, że pokryły się one warstwą lodu. – Z uwagi na złe warunki pogodowe apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożność zarówno na drogach, jak i chodnikach. Dostosujmy prędkość do panujących warunków. Pośpiech dzisiaj jest niewskazany – przestrzegał rzecznik KSP.


Także Zarząd Oczyszczania Miasta apelował wtedy do zarządców dróg i chodników. „Zarządcy, wyjdźcie do działań. Chodniki w Warszawie są oblodzone, to trudne warunki dla pieszych. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo mieszkańców stolicy” – pisał ZOM.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej