RAPORT

Pogarda

Problemy zdrowotne Kubicy. Odwołał przylot do Polski

Robert Kubica (fot. Getty Images)
Robert Kubica (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

W najbliższy weekend Robert Kubica miał wziąć udział w imprezie Poznań Motor Show. Tak się jednak nie stanie. Kierowca odwołał przylot do Polski po tym, jak okazało się, że jest zakażony koronawirusem.

Liga Konferencji: Mecz Lecha Poznań z Fiorentiną w Telewizji Polskiej!

Jedno z najgorętszych wydarzeń tego sezonu w polskim futbolu pokaże Telewizja Polska. Domowy mecz Lecha Poznań z Fiorentiną w ćwierćfinale Ligi...

zobacz więcej

Kubica miał akurat lukę w swoim napiętym kalendarzu, którą chciał wykorzystać na podróż do ojczyzny. Polak reprezentuje obecnie team WRT, który bierze udział w długodystansowych mistrzostwach świata WEC. Kolejny start zaplanowano dopiero na 16 kwietnia.


Poznań Motor Show oraz impreza towarzysząca – Mistrzostwa Polski Mechaników – miały być okazją do spotkania z polskimi kibicami. Niestety, plany musiały ulec zmianie.


„Tyle w temacie… Niestety nie będzie mnie w Poznaniu. Wszystkim uczestnikom Mistrzostw Polski Mechaników życzę powodzenia, a uczestnikom Poznań Motor Show miłych atrakcji, których nie zabraknie! Do zobaczenia!” – napisał kierowca w swojej relacji na Instagramie.


Nie wiadomo, czy Kubica przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19, ale warto zaznaczyć, że w 2022 r. był jeszcze kierowcą Formuły 1, a tam były one obowiązkowe.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej