RAPORT

Pogarda

„Babcie” mają dosyć „dyktatora” i… rzucają „mięsem” [WIDEO]

Najnowsze

Popularne

Stowarzyszenie Polskie Babcie w każdy czwartek od godz. 16.30 na rondzie de Gaulle'a organizuje protest przeciwko PiS. Choć starsi ludzie zarzucają obecnej władzy, że stała się dyktaturą, to mogli przez nikogo nie niepokojeni, zgodnie z demokratycznymi zasadami, wyrażać swoje opinie. Ich akcja nie cieszyła się jednak zbyt dużym zainteresowaniem.

Nie żyje prof. Paweł Śpiewak

Mamy bardzo tragiczną wiadomość, niestety, Profesor Paweł Śpiewak odszedł od nas dzisiaj, najszczersze kondolencje dla żony, dzieci, przyjaciół i...

zobacz więcej

W opisie wydarzenia można przeczytać, że starsi ludzie obawiają się, iż władza odbierze im „prawo do bycia takimi, jakimi są”, oraz „niedługo będą głodni i bezdomni”. O wszystko oczywiście obwiniają rządy Zjednoczonej Prawicy. 


Starsi ludzie zgromadzeni na chodniku przy rondzie uzbrojeni byli m.in. w takie hasła: „przyszła pora na Kaczora, czas obalić dyktatora”, „Polskie Babcie grzecznie proszą: Wyp***”. Z głośników też było puszczane popularne na tego typu wydarzeniach: Je*** PiS. Niestety dla stowarzyszenia ich akcja nie cieszy się dużym zainteresowaniem.


Manifestacja była ochraniana przez policję. Nikomu nic się nie stało i wszyscy spokojnie się rozeszli do domów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej