RAPORT

Pogarda

Oszustwa i groźby. Kolejny szczeciński adwokat zatrzymany

Adwokat Dariusz N. został zatrzymany (fot. Shutterstock)
Adwokat Dariusz N. został zatrzymany (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Zatrzymany został adwokat – przekazała w czwartek PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Trwają czynności procesowe, o których przebiegu prokuratura nie informuje.

Znany szczeciński adwokat aresztowany. W tle samobójstwo więźnia

Szczeciński sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie dla adwokata Przemysława W. – poinformowała Prokuratura Regionalna w Szczecinie. Wśród...

zobacz więcej

Jak poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka, zawiadomienie skierowane zostało do Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie przez przewodniczącego jednego z wydziałów szczecińskiego sądu apelacyjnego. 


Rada skierowała je do prokuratury „celem dokonania procesowej oceny zachowań związanych m.in. z oszustwami i groźbami”.


Informację podało Radio Szczecin. Na swojej stronie internetowej rozgłośnia poinformowała, że „chodzi o mecenasa Dariusza N. który bronił m.in. podejrzanych o działalność w zorganizowanych grupach przestępczych”.


Kim jest Dariusz N.?


„Dariusz N. był obrońcą zatrzymanego dwa tygodnie temu innego adwokata Przemysława W., z którym wspólnie prowadził wiele spraw. Przemysławowi W. prokuratura przedstawiła cztery zarzuty o charakterze kryminalnym, a sąd zastosował areszt na trzy miesiące” – napisano na stronie radia.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej