RAPORT

Pogarda

24-latek zabił dwie osoby i uciekł. Trwa obława

Najnowsze

Popularne

Trwają policyjne poszukiwania 24-letniego Marcina Wolfa, który w środę zabił dwie osoby w powiecie międzychodzkim w Wielkopolsce. Policja potwierdziła, że poszukiwany mężczyzna kilka dni temu opuścił szpital psychiatryczny.

Zamordował 22-latkę i 45-latka. Ruszyła policyjna obława za młodym mężczyzną

Do zabójstwa dwóch osób – 22-letniego mężczyzny i 45-letniej kobiety – doszło w środę późnym popołudniem na terenie powiatu międzychodzkiego –...

zobacz więcej

W środę wieczorem rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował o dwóch zabójstwach, do których doszło w powiecie międzychodzkim. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło pożaru mieszkania w miejscowości Muchocin.


Jak się okazało, lokal został podpalony, a wewnątrz mieszkania znaleziono zwłoki 22-latka. Obrażenia ciała wskazywały, że mężczyzna został zabity. Sprawca zbrodni zabrał samochód ofiary.


Drugie zabójstwo miało miejsce w Międzychodzie. 45-letnia kobieta została zabita w swoim mieszkaniu.


Policja nadal szuka sprawcy

 

Po dokonaniu drugiego zabójstwa 24-letni sprawca porzucił samochód niedaleko Międzychodu, w kompleksie leśnym, gdzie w środę wieczorem policja prowadziła poszukiwania zbiega.

 

Borowiak powiedział, że policjanci nadal szukają sprawcy. Potwierdził informacje podawane przez lokalne media, że poszukiwany przebywał wcześniej w szpitalu psychiatrycznym.


– Nie zbiegł z niego, po prostu skończył się tam jego pobyt i kilka dni temu opuścił placówkę – zaznaczył Borowiak.

17-latek za oszustwo przy zakupie kanapki może trafić do więzienia

Nawet osiem lat więzienia może grozić 17-latkowi, który w jednym z mieleckich sklepów nakleił na kanapkę z bagietki naklejkę „-50%” zapłacił za nią...

zobacz więcej

Rzecznik wielkopolskiej policji zaznaczył, że dla dobra prowadzonych działań nie poda szczegółów dotyczących poszukiwań. 

 

Jeżeli są prowadzone działania pościgowe, to nie podaje się ani liczby biorących w nich udział policjantów, ani gdzie się one odbywają, chyba że jest to konieczne albo ważne. Ale na ten moment dowodzący akcją nie ujawniają gdzie ten pościg jest prowadzony – podkreślił. 

 

Wszystkie osoby, które od wieczora 29 marca br. widziały poszukiwanego Marcina Wolfa proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu 887 878 900 lub numerem alarmowym 112. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej