RAPORT

Pogarda

Zamordował 22-latkę i 45-latka. Ruszyła policyjna obława za młodym mężczyzną

Trwa obława na 24-latka (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz)
Trwa obława na 24-latka (fot. arch.PAP/Darek Delmanowicz)

Najnowsze

Popularne

Do zabójstwa dwóch osób – 22-letniego mężczyzny i 45-letniej kobiety – doszło w środę późnym popołudniem na terenie powiatu międzychodzkiego – powiedział PAP rzecznik prasowy wielkopolskiej policji mł. insp. Andrzej Borowiak. Obecnie trwa obława za sprawcą.

Cios CBŚP w „grupę błońską”. Handlowali narkotykami na wielką skalę

Ponad 260 policjantów, w tym kilkudziesięciu kontrterrorystów, uderzyło w „grupę błońską”, parającą się produkcją narkotyków syntetycznych oraz ich...

zobacz więcej

– Na terenie miejscowości Muchocin wybuchł pożar w mieszkaniu. Po zgłoszeniu okazało się, że było to podpalenie, a wewnątrz mieszkania znaleziono zwłoki 22-latka – powiedział PAP Borowiak.


Dodał, że charakter obrażeń ujawnionych na zwłokach mężczyzny wskazywał, że doszło do zabójstwa.


– Sprawca zrabował samochód tego 22-latka i uciekł. W międzyczasie otrzymaliśmy informację o drugim zabójstwie – w Międzychodzie została zamordowana, też w swoim mieszkaniu, 45-letnia kobieta – powiedział Borowiak.


Obława


Poinformował również, że obecnie trwa obława na 24-letniego sprawcę. Borowiak powiedział, że mężczyzna porzucił samochód niedaleko Międzychodu, w kompleksie leśnym i tam prowadzone są poszukiwania.


Działania miejscowych policjantów wspierają funkcjonariusze z Poznania.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej