RAPORT

Pogarda

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Trójmiasta

Kobieta poniosła śmierć na miejscu (fot. Komenda Powiatowa PSP w Pruszczu Gdańskim)
Kobieta poniosła śmierć na miejscu (fot. Komenda Powiatowa PSP w Pruszczu Gdańskim)

Najnowsze

Popularne

Tragedia na drodze ekspresowej S6 w Straszynie (woj. pomorskie). Na pasie w stronę Gdyni na 344. kilometrze zderzył się van z ciężarówką. Nie żyje jedna osoba.

33-latek w kilkanaście sekund zainkasował 57 punktów karnych

Policjanci zatrzymali w Sulechowie w woj. lubuskim 33-latka, który przekroczył prędkość i wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej. Mężczyzna popełnił...

zobacz więcej

Do wypadku doszło w środę po godz. 12. Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, mł. asp. Karol Kościuk w rozmowie z „Dziennikiem Bałtyckim” przekazał, że 29-letnia kierująca dostawczym fiatem na prawym pasie ruchu najechała na tył pojazdu ciężarowego marki MAN, który stał na tym pasie wskutek zatoru drogowego. Kobieta była zakleszczona.


– Kobieta poniosła śmierć na miejscu. 28-letni mężczyzna kierujący pojazdem MAN nie odniósł obrażeń. Został on zbadany przez policjantów pod kątem trzeźwości – był trzeźwy. W tej chwili na miejscu zdarzenia trwają czynności prowadzone przez prokuratora z udziałem lekarza medycyny sądowej. Są wykonywane oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia – mówił Kościuk.


Na miejscu pracowały zastępy z JRG Pruszcz Gdański i OSP Łęgowo oraz zespoły ratownictwa medycznego i Policja. Droga S6 w kierunku Gdyni była zamknięta przez kilka godzin. Korek na drodze ciągnął się prawie od wysokości bramek autostrady.Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej