RAPORT

Pogarda

Grabarz wypatrzył krew na świeżym betonie. Tak ją uratowano z jej grobu [WIDEO]

Kobieta była przerażona (fot. tt/@jornalhojeemdia)
Kobieta była przerażona (fot. tt/@jornalhojeemdia)

Najnowsze

Popularne

Funkcjonariusze policji stanu Minas Gerais we wschodniej Brazylii uratowali kobietę pogrzebaną żywcem na cmentarzu w mieście Visconde do Rio Branco. 36-latka przetrwała pomimo zamurowania grobu – donoszą w środę brazylijskie media.

Seryjny zabójca ponownie przed sądem. Chodzi o zbrodnie sprzed lat

Prokuratura Okręgowa w Toruniu skierowała akt oskarżenia przeciwko odbywającemu karę dożywocia Andrzejowi G., któremu zarzucono zabójstwa ze...

zobacz więcej

To zemsta za to, że przechowywane w domu tej kobiety narkotyki, zniknęły” – podały źródła w brazylijskiej policji, precyzując, że poszkodowana przechowywała również broń należącą do gangu.


Kobieta, która spędziła w grobie około 10 godzin, twierdzi, że nie pamięta porwania, lecz jedynie napad dwóch zamaskowanych mężczyzn na jej dom. Przypomina sobie, że jeden z napastników uderzył ją w głowę, po czym straciła świadomość.


Krew na betonie


W uratowaniu porwanej kobiety pomogli grabarze na lokalnym cmentarzu. Jeden z nich zwrócił uwagę na ślady krwi przy mogile, która została przykryta świeżym betonem.Po wydostaniu kobiety z grobu żandarmeria i policja wojskowa zarządziły poszukiwania dwóch członków grupy przestępczej, którzy prawdopodobnie dokonali napadu i porwania kobiety. Policja twierdzi, że obaj napastnicy mają około 20 lat i ukrywają się prawdopodobnie na terenie stanu Minas Gerais.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej