RAPORT

Pogarda

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Podejrzanego przesłucha prokurator z Archiwum X

Trwa dochodzenie ws. zaginięcia Iwony Wieczorek (fot. policja.pl)
Trwa dochodzenie ws. zaginięcia Iwony Wieczorek (fot. policja.pl)

Najnowsze

Popularne

Znajomy Iwony Wieczorek Paweł P. ma zostać przesłuchany przez nowego prokuratora z Archiwum X w Krakowie – donoszą media. Niedawno zarzucono 35-letniemu mężczyźnie utrudnianie dochodzenia ws. zaginięcia kobiety.

Zabójstwo sprzed 18 lat wyjaśnione. Policjanci z Archiwum X rozwiązali sprawę

Prokuratura w Gdańsku skierowała akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, któremu zarzuca zabójstwo 47-letniej kobiety. Do zbrodni doszło 18 lat temu,...

zobacz więcej

Iwona Wieczorek zaginęła z 16 na 17 lipca 2010 r. 19-letnia wówczas kobieta oraz Paweł P. wraz z innymi osobami mieli najpierw przebywać na terenie posesji babci mężczyzny. Następnie mieli się udać do jednego z klubów w Sopocie, po czym kobieta sama opuściła lokal. Miała też wykonać kilkanaście połączeń telefonicznych do Pawła P., o czym świadczą bilingi.

 

Teraz 35-latek ma zostać przesłuchany przez prokuratora z Archiwum X. Potwierdza to jego adwokat. Nie wiadomo jeszcze, czy ma się to odbyć w Krakowie, czy w Gdańsku.

 

Czytaj także: Archiwum X. Zarzuty za zabójstwo młodej kobiety, po 20 latach

 

Prawnik przekazał też, że matka podejrzanego pokryła kwotę 50 tys. zł poręczenia majątkowego, wyznaczonego przez sąd.„Teraz czekamy na dalszy bieg wypadków” – powiedział adwokat Krzysztof Woliński portalowi Fakt.pl.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej