RAPORT

Pogarda

Straszliwe rządy PiS i wspaniałe czasy premierostwa Donalda Tuska? Bloger przypomniał „kilka” spraw

Donald Tusk straszy przeciwników politycznych (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)
Donald Tusk straszy przeciwników politycznych (fot. Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Donald Tusk zapowiada rozliczenie polityków PiS po wygranych wyborach. Ogłosił nawet powstanie programu Cela Plus, co ma oznaczać więzienie dla politycznych oponentów. „Do tego jest potrzebny niezależny prokurator i niezależny sędzia, bo dowody są na stole” – zapowiadał na początku marca. Wielu internautów w odpowiedzi przypomina szefowi PO, jak wyglądała polska rzeczywistość za jego rządów.

Jednym z tych, którzy nie stracili pamięci, jest Krzysztof Mąkowski, który stworzył subiektywne zestawienie „afer, antyobywatelskich działań oraz zaniechań”. Swoje opracowanie zatytułował „500 AFER Platformy Obywatelskiej”. Można je znaleźć na jego blogu → TUTAJ. 

Amber Gold, afera hazardowa, afery VAT-owska, reprywatyzacyjna, taśmowa, melioracyjna, stoczniowa, kopertowa i jeszcze kilka innych – to tylko największe z nich, które przypominaliśmy także przypominaliśmy na portalu TVP.INFO. W zestawieniu znalazły się też najgłośniejsze nazwiska skompromitowanych ministrów, wiceministrów, senatorów i posłów partii Tuska.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej