RAPORT

Pogarda

Kuriozalna sytuacja. Reprezentant Polski doznał poważnej kontuzji podczas... celebracji gola [WIDEO]

Filip Koperski doznał kontuzji... ciesząc się z gola (fot. Łączy nas piłka)
Filip Koperski doznał kontuzji... ciesząc się z gola (fot. Łączy nas piłka)

Najnowsze

Popularne

Reprezentacja Polski do lat 19 awansowała na mistrzostwa Europy, ale nie wszystko poszło po myśli Biało-Czerwonych. Filip Koperski zerwał więzadło krzyżowe w kuriozalny sposób – podczas celebracji gola.

Cudowne wieści! Reprezentant Polski bliski powrotu na boisko

Na takie wieści, zwłaszcza w obliczu problemów reprezentacji Polski w środku pomocy, czekaliśmy od bardzo dawna. Na Twitterze Brighton, klubu...

zobacz więcej

Reprezentacja Polski do lat 19 awansowała na mistrzostwa Europy, wyprzedzając w eliminacjach Serbię, Izrael i Łotwę. Niestety, jeden z Polaków awans okupił poważną kontuzją.

Chodzi o spotkanie, w którym Biało-Czerwoni mierzyli się z Izraelem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a jedyną bramkę dla Polski zdobył właśnie Koperski. Podczas celebracji gola Polak upadł i musiał opuścić boisko jeszcze w pierwszej połowie.

Lechia Gdańsk wydała komunikat, z którego wynika, że młody zawodnik doznał poważnej kontuzji. „Do urazu doszło w momencie celebracji zdobytego gola. Chwilę później piłkarz musiał opuścić murawę. Okazało się, że Koperski zerwał więzadło krzyżowe. Oznacza to dłuższą przerwę w grze młodego, gdańskiego obrońcy – poinformował klub zawodnika.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej