RAPORT

Pogarda

Wypadek autokaru na trasie Warszawa – Odessa. Są ranni

Kierowca stracił panowanie nad autokarem i zjechał do rowu (fot. FB/Поліція Хмельницької області)
Kierowca stracił panowanie nad autokarem i zjechał do rowu (fot. FB/Поліція Хмельницької області)

Najnowsze

Popularne

18 osób zostało rannych w wypadku autobusu relacji Warszawa – Odessa, do jakiego doszło we wtorek w obwodzie chmielnickim na zachodzie Ukrainy – informuje portal Suspilne. Trzy osoby trafiły na oddział intensywnej terapii.

Pijany Chińczyk jechał przez Warszawę pod prąd

Policjanci zatrzymali 54-letniego obywatela Chin, który nietrzeźwy kierował mercedesem. Mężczyzna jechał pod prąd ulicą Sobieskiego na warszawskim...

zobacz więcej

Rannych z różnymi obrażeniami przetransportowano do szpitala w Wołoczyskach. Dyrektor placówki Wiktor Czubar przekazał portalowi Suspilne, że trzech poszkodowanych przebywa na oddziale intensywnej terapii. Ich stan ocenia się jako średnio ciężki. Dyrektor zapewnił, że stan pacjentów stabilizuje się. 

 

„Do szpitala trafiło dwoje dzieci w wieku 9 i 14 lat. Ich stan jest zadowalający” – podkreślił Czubar. 

 

Wcześniej policja obwodu chmielnickiego podała, że w pobliżu miejscowości Wołoczyska w obwodzie chmielnickim doszło do wypadku autobusu relacji Warszawa – Odessa. Jak przekazano, w pojeździe podróżowało 25 osób, w tym dwoje dzieci. Wg Suspilne w autobusie było 25 pasażerów i dwóch kierowców. 

 

Wstępnie ustalono, że kierowca stracił panowanie nad autobusem i zjechał do rowu, a następnie pojazd przewrócił się na bok. 

Na zdjęciu zamieszczonym przez ukraińskich funkcjonariuszy widać autobus przewoźnika FlixBus, który uległ wypadkowi w trudnych warunkach pogodowych. Zachodnią część Ukrainy, w tym obwód chmielnicki, nawiedziły we wtorek opady śniegu. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej