RAPORT

Pogarda

Ukrywał się latami. Policja zatrzymała go, gdy siedział u fryzjera

Poszukiwany sądził, że na fotelu fryzjerskim jest całkiem bezpieczny (fot. Shutterstock/Olena Yakobchuk, zdjęcie ilustracyjne)
Poszukiwany sądził, że na fotelu fryzjerskim jest całkiem bezpieczny (fot. Shutterstock/Olena Yakobchuk, zdjęcie ilustracyjne)

Najnowsze

Popularne

Policjanci z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu zatrzymali mężczyznę, który przez dziewięć lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Do zatrzymania doszło, kiedy poszukiwany był z wizytą u fryzjera.

Strzelanina w szkole podstawowej. Nie żyje troje dzieci

Co najmniej troje dzieci i troje dorosłych zginęło w strzelaninie w szkole podstawowej w Nashville w stanie Tennessee w USA w poniedziałek – podała...

zobacz więcej

44-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego był poszukiwany od 2014 r. m.in. dwoma listami gończymi. Zostały one wydane przez Sąd Okręgowy w Siedlcach i Prokuraturę Okręgową w Warszawie.


Szukano go za udział w bójce i oszustwo. Miał do odsiedzenia zasądzone 3,5 roku.


Zapuścił brodę, zaczął prowadzić dyskoteki


Mężczyzna zaczął się ukrywać; zmienił wygląd, zapuścił brodę. Zaczął też prowadzić dyskoteki w Warszawie. Mógł ukrywać się m.in. na Mazowszu.


Tym sposobem sprawa trafiła do nowego Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu. Policjanci ustalili, że 44-latek może przebywać w powiecie piaseczyńskim.


Czytaj też: Znęcał się nad rodzicami – trafił do aresztu


W okolicach Starej Iwicznej funkcjonariusze czekali na odpowiedni moment; gdy 44-latek siedział rozkojarzony na fotelu u fryzjera, na jego rękach zatrzasnęły się policyjne kajdanki. Nie krył zaskoczenia.


W samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli wiele telefonów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej