RAPORT

Pogarda

Agresja, groźby, szarpanie. Zarzuty za znęcanie się nad rodzicami

Agresor trafił do aresztu (fot. Shutterstock/DarSzach)
Agresor trafił do aresztu (fot. Shutterstock/DarSzach)

Najnowsze

Popularne

Do tymczasowego aresztu trafił 37-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego (Mazowieckie), który jest podejrzany o znęcanie się nad rodzicami. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat więzienia – poinformowała we wtorek rzeczniczka garwolińskiej policji podkom. Małgorzata Pychner.

64-latek zabił siekierą znajomego, gdy ten spał

Zarzut zabójstwa usłyszał 64-letni mężczyzna, który siekierą zabił młodszego o 10 lat znajomego. Zbrodni dokonał, gdy pokrzywdzony spał –...

zobacz więcej

Według ustaleń policjantów zatrzymany 37-latek od co najmniej trzech miesięcy znęcał się nad rodzicami. – Agresja narastała. Mężczyzna groził im pozbawieniem życia, a nawet posuwał się do rękoczynów i szarpał za ubranie. Na porządku dziennym były wyzwiska – przekazała rzeczniczka. 


Kiedy kilka dni temu 37-latek wszczął kolejną awanturę. Tym razem rodzice nie wytrzymali i zdecydowali się wezwać na pomoc policję. 37-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. 


Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej