RAPORT

Pogarda

Rosjanka za silna. Koniec pięknej przygody Fręch

Trzecia runda to życiowy sukces Fręch (fot. Getty Images)
Trzecia runda to życiowy sukces Fręch (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Magdalena Fręch pożegnała się z turniejem WTA w Miami. W pojedynku trzeciej rundy nie miała szans z wyżej notowaną Warwarą Graczewą przegrywając wyraźnie 1:6, 2:6.

Turniej WTA w Miami: Linette wygrała z Azarenką

Rozstawiona z numerem 20. Magda Linette wygrała z wyżej notowaną Białorusinką Wiktorią Azarenką (nr 14) 7:6 (7-3), 2:6, 6:4 w trzeciej rundzie...

zobacz więcej

Polka występ w Miami może potraktować jako życiowy sukces. Wprawdzie wcześniej uśmiechnął się do niej los, bo po porażce w kwalifikacjach została „szczęśliwą przegraną”, to jednak należy docenić wykorzystanie okazji i pokonanie w drugiej rundzie Eriki Andriejewej.


Trzecia runda to były już za wysokie progi dla 25-latki. Warwara Graczewa rozbiła Polkę, która nie potrafiła nawet nawiązać walki. Łącznie zawodniczka z Łodzi ugrała jedynie... trzy gemy.


Wielkie profity


Dzięki występom na Florydzie Polka zarobiła ponad 50 tysięcy dolarów oraz na jej konto zapisano 55 punktów do rankingu WTA. W najnowszym notowaniu znajdzie się dzięki temu w pierwszej setce zestawienia.


W turnieju z Polaków pozostał jeszcze Hubert Hurkacz, który zmierzy się z Adrianem Mannarino oraz – oczekująca na pojedynek z Jessie Pegulą – Magda Linette. Ich pojedynki odbędą się w poniedziałek.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej