RAPORT

Pogarda

Poszło o zastaw w lombardzie. Zabił siekierą i powiadomił policję

Policjanci na miejscu masakry znaleźli martwego mężczyznę i pijanego 54-latka (fot. Shutterstock)
Policjanci na miejscu masakry znaleźli martwego mężczyznę i pijanego 54-latka (fot. Shutterstock)

Najnowsze

Popularne

Makabryczna zbrodnia w Kaliszu. Podczas alkoholowej libacji w jednym z mieszkań przy ul. Chopina jeden z mężczyzn zaatakował siekierą swojego znajomego. Po wszystkim sam poinformował o zbrodni policję.

„Samuraj” na Targówku. Wymachiwał kataną obok bawiących się dzieci

Młody mężczyzna uzbrojony w miecz samurajski biegał po szkolnym boisku na warszawskim Targówku. Nieopodal bawiły się dzieci. Niedoszłego „samuraja”...

zobacz więcej

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 4 nad ranem. 

 

Razem pili, choć znali się krótko 

 

– W mieszkaniu funkcjonariusze zastali martwego mężczyznę i nietrzeźwego 54-latka. W chwili zatrzymania miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie – powiedziała rzeczniczka prasowa kaliskiej policji podkom. Anna Jaworska-Wojnicz. 

 

54-letni mężczyzna wezwał policję i poinformował, że zabił kolegę. Został zatrzymany, a czynności z udziałem prokuratora zaplanowano na niedzielę. Mężczyźni – jak wynika ze wstępnych ustaleń prokuratury – znali się od tygodnia. 64-latek przygarnął pod swój dach młodszego, bo ten nie miał gdzie mieszkać. 

  

Dwa ciosy siekierą w głowę 

 

W nocy z piątku na sobotę mieli wspólnie spożywać alkohol. W trakcie doszło między nimi do kłótni. Gospodarz miał oskarżyć gościa o to, że bez jego wiedzy zastawił w lombardzie jego własność. 

  

54-latek zaatakował gospodarza siekierą, kiedy ten spał – zadał mu siekierą dwa ciosy w głowę. Policja zabezpieczyła wszystkie dowody w sprawie. 

 

Zobacz także: Serb zdetonował granat w Berlinie. Był zazdrosny przez Bośniaka

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej