RAPORT

Pogarda

Obawy się potwierdziły. Cash opuścił zgrupowanie kadry

Matty Cash bardzo szybko zakończył udział w meczu z Czechami (fot. Getty Images)
Matty Cash bardzo szybko zakończył udział w meczu z Czechami (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Potwierdziły się wstępne doniesienia. Z powodu urazu łydki, Matty Cash musi opuścić zgrupowanie reprezentacji Polski. Przerwa bocznego obrońcy potrwa około 7 dni.

Parszywa dwunastka, czyli… każdy miał swoje Czechy

Dwunastu selekcjonerów reprezentacji Polski w XXI wieku i pewnie ze trzy razy więcej kompromitujących rezultatów. Mieliśmy swoje triumfy z...

zobacz więcej

Cash doznał urazu już na samym początku starcia z Czechami. – Matty Cash opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski z powodu urazu odniesionego we wczorajszym meczu. Przeprowadzone dziś badanie potwierdziło naciągnięcie mięśnia płaszczkowatego, który wyklucza jego udział w meczu z Albanią – czytamy w oficjalnym komunikacie.


Gracz Aston Villi problemy zgłosił już w 7. minucie. Polska przegrywała wówczas 0:2, a on sam miał spory udział przy utracie drugiego gola. Kilkadziesiąt sekund później okazało się, że konieczna będzie zmiana. Na boisku pojawił się Robert Gumny.

Czy to Gumny rozpocznie mecz z Albanią? Choć w piątek był drugim wyborem selekcjonera, ten status może się zmienić. Niewykluczone, że po (kolejnym) słabym występie w biało-czerwonych barwach, nawet pod nieobecność Casha obrońca Augsburga wróci na ławkę. Na prawej stronie może pojawić się np. Przemysław Frankowski, który często gra na tej pozycji w Lens.


Mecz Polski z Albanią już w najbliższy poniedziałek na PGE Narodowym. Pierwszy gwizdek wybrzmi już o godz. 20:45.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej