RAPORT

Pogarda

Policja otoczyła dom Rihanny. Alarm podnieśli ochroniarze

W lutym przedstawiciele Rihanny potwierdzili, że spodziewa się drugiego dziecka (fot. Emma McIntyre/Getty Images)
W lutym przedstawiciele Rihanny potwierdzili, że spodziewa się drugiego dziecka (fot. Emma McIntyre/Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Chwile grozy przeżyła w czwartkowy wieczór Rihanna. Jak donoszą amerykańskie media, policja otoczyła jej dom w Los Angeles, gdy nieznany jej mężczyzna usiłował wtargnąć na teren posesji. Jak się okazało, chciał poprosić ją o rękę.

Występ Rihanny podczas Super Bowl miał więcej widzów niż sam mecz

Niedzielny występ Rihanny podczas finału Super Bowl nie spotkał się z entuzjastycznymi opiniami fanów, ale zwabił widzów przed telewizory. Z danych...

zobacz więcej

Rezydencję gwiazdy otoczyła wczoraj policja, wezwana przez ochroniarzy gwiazdy. Powodem była próba wtargnięcia na teren posesji nieznajomego mężczyzny, który – jak się okazało – chciał się oświadczyć piosenkarce. Rzecznik Departamentu Policji Los Angeles potwierdził w rozmowie z „Page Six”, że intruz został ujęty, a przybył do Beverly Hills aż z oddalonej o 3864 km Karoliny Południowej. 

 

Jako że nie zdołał przekroczyć ogrodzenia, nie trafił do aresztu. Otrzymał jedynie od funkcjonariuszy polecenie, aby nie pokazywał się więcej pod tym adresem. Nie jest jasne, czy Rihanna przebywała wówczas w domu. 


Absztyfikant potraktowany paralizatorem


To nie pierwszy raz, kiedy barbadoska wokalistka ma do czynienia z nieproszonymi gośćmi. W 2018 r. niejaki Eduardo Leon został aresztowany po tym, jak włamał się do jej domu w Hollywood Hills i czekał tam na nią przez ponad 12 godzin. Podczas zatrzymania stawiał opór, w związku z czym funkcjonariusze musieli użyć paralizatora. Mężczyźnie postawiono zarzuty włamania, wtargnięcia na cudzą posesję i nękania. Rok później Leon usłyszał wyrok pięciu lat więzienia w zawieszeniu. Otrzymał także 10-letni zakaz zbliżania się do piosenkarki oraz nakaz uczestnictwa w terapii dla osób z problemami psychicznymi. 

 

A$AP Rocky


Rihanna od dwóch lat związana jest z raperem Rakimem Mayersem, znanym jako A$AP Rocky. Po raz pierwszy pokazali się razem publicznie na Met Gali we wrześniu 2021 r., a zaledwie kilka miesięcy później ogłosili, że zostaną rodzicami. Synek gwiazdorskiej pary przyszedł na świat w maju zeszłego roku. A$AP Rocky wielokrotnie rozpływał się w wywiadach nad nową partnerką, nazywając ją „miłością swojego życia”. 

 

 Rihanna nie pozostawała mu dłużna. „Uwielbiam nasze zwykłe codzienne życie i wspólne przygody. Przy nim czuję, że mogę wszystko” – wyznała niedawno w rozmowie z magazynem „Vogue”. W lutym przedstawiciele piosenkarki potwierdzili, że spodziewa się drugiego dziecka. 

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej