RAPORT

Pogarda

Kończy się współpraca Beyonce z marką Adidas

Beyonce kończy współpracę z marką Adidas (fot.  Emma McIntyre/Getty Images for The Recording Academy;  CFOTO/Future Publishing via Getty Images)
Beyonce kończy współpracę z marką Adidas (fot. Emma McIntyre/Getty Images for The Recording Academy; CFOTO/Future Publishing via Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Po głośnym rozstaniu sportowego giganta z Kanye Westem spodziewano się, że to Ivy Park, marka Beyonce, wypełni lukę po Yeeze. Jednak z powodu różnic dotyczących twórczej wizji po trzech latach współpracy drogi Beyonce i marki Adidas rozeszły się – donosi „Hollywood Reporter”.

Kampania „Bilda” przeciwko Adidasowi. Czy chodziło o interes prezesa Axel Springer?

Prezes wydawnictwa Axel Springer Mathias Doepfner wykorzystał tabloid „Bild” do kampanii przeciwko firmie Adidasa o zaprzestaniu płacenia czynszu...

zobacz więcej

Powodem rozstania Beyonce i marki Adidas była niezgodność dotycząca twórczej wizji – podał „Hollywood Reporter”. Wiele jednak wskazuje na to, że marka piosenkarki nie sprostała oczekiwaniom niemieckiego giganta.

 

Zgodnie z informacjami przekazanymi w lutym przez „Wall Street Journal”, zamiast generować ogromne zyski, Ivy Park sprzedawała się poniżej oczekiwań. Pod koniec 2022 r. przychody generowane przez markę piosenkarki wyniosły 40 mln dol., rok wcześniej sięgały 93 mln dol.

 

Ostatnia kolekcja pod wspólnym szyldem z Adidasem zadebiutowała na rynku w styczniu i prawdopodobnie będzie to ostatnia wspólna kolekcja trwającej trzy lata współpracy .

 

Czytaj także: Projektant Thom Browne wygrał z Adidasem sądową batalię o paski

 

Na razie artystka nie odniosła się do doniesień prasy. Nie są znane jej dalsze plany wobec marki, którą w 2016 r. założyła z właścicielem Topshop, sir Philipem Greenem, a do której ma już pełne prawo własności.

 

Koncerty Beyonce

 

Teraz Beyonce skoncentrowana jest przede wszystkim na swojej nadchodzącej, ósmej trasie koncertowej Renaissance World Tour, którą rozpocznie w maju występem w Sztokholmie. 27 i 28 czerwca 2023 r. artystka pojawi się na scenie Stadionu Narodowego w Warszawie. 


Zobacz także: Po fali krytyki Beyoncé zmienia tekst piosenki

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej