RAPORT

Pogarda

Lewandowski bije się w pierś. „Przepraszam za tę aferę”

Robert Lewandowski (fot. PAP)
Robert Lewandowski (fot. PAP)

Najnowsze

Popularne

- Przepraszam kibiców za tzw. aferę premiową, za to, że jako kapitan w odpowiednim momencie tego nie powstrzymałem - rozpoczął Robert Lewandowski oficjalną konferencję prasową w Pradze przed piątkowym meczem z Czechami w eliminacjach mistrzostw Europy.

„Kicker”: Pożegnanie Błaszczykowskiego w meczu z Niemcami

W czerwcu reprezentacja Niemiec przyjedzie do Polski na mecz towarzyski, który będzie jednocześnie oficjalnym pożegnaniem z kadrą Jakuba...

zobacz więcej

Lewandowski po raz kolejny odniósł się do kwestii premii, jaką za awans do 1/8 finału mistrzostw świata mieli otrzymać piłkarze reprezentacji Polski.

Chcę przeprosić kibiców, że jako kapitan nie powstrzymałem tych wydarzeń w odpowiednim momencie i przez to przeistoczyło się to w tzw. aferę premiową. Sprawa nie była poważna i realna, mieliśmy kilka okazji, żeby zamknąć temat, przerwać dyskusję. Zapłaciliśmy za to cenę, można to było załatwić inaczej powiedział Lewandowski.

Nie zrobiliśmy w tej sprawie wszystkiego tak, jak potrzeba dodał i podkreślił, że jako reprezentacja "zamykamy temat".

Sprawa premii nigdy nas nie podzieliła i nie podzieli podsumował ten wątek.

O piątkowym meczu powiedział, że to początek nowego rozdziału, z nowym trenerem. Chcemy zwyciężyć i zabrać do Warszawy trzy punkty podkreślił Lewandowski.

Mecz Czechy – Polska odbędzie się w piątek o godz. 20.45 w Pradze. Będzie to debiut Portugalczyka Fernando Santosa w roli selekcjonera.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej