RAPORT

Pogarda

Hołownia z goryczą o opozycji: Kto nie z Mieciem, tego zmieciem...

Najnowsze

Popularne

Od trzech miesięcy sondaże nie pokazują już, że opozycja w takiej czy innej konfiguracji wygrywa ze Zjednoczona Prawicą, zaczyna prowadzić Polskę w normalną stronę – powiedział na spotkaniu ze swoimi sympatykami Szymon Hołownia, lider Polski 2050.

Donald Tusk nie chciał rozmawiać z mediami. Lokalny dziennikarz odgrodzony [WIDEO]

Donald Tusk w Śląskiem boi się trudnych pytań od niezależnych mediów? – pyta dziennikarz z lokalnego portalu tarnogorski.info, któremu nie...

zobacz więcej

Szymon Hołownia odwiedził w czwartek Piłę (woj. wielkopolskie), gdzie szukał poparcia dla swojej partii. Wśród tematów, kktóre poruszył, znalazła się kwestia kondycji opozycyjnych partii w roku wyborczym.


– Opozycja pogrążyła się w jakichś absurdalnych zupełnie wewnętrznych wojnach; przemocowych rozgrywkach; opowieściach o tym, że kto nie z Mieciem, tego zmieciem, wysyłaniem się nawzajem do piekła; straszeniem, szantażowaniem, obelgach itp. – mówił lider Polski 2050. – Ludzie, to kompletny absurd – zakończył ten wątek.


Hołownia wyraził zarazem przekonanie, że jego partia ma szansę w konfrontacji ze Zjednoczoną Prawicą, a także innymi patiami opozycyjnymi. – Dzisiaj chciałbym po tej demokratycznej stronie zobaczyć coś, czego jest tak mało: wiarę w zwycięstwo. Dzisiaj musimy robić wszystko, żeby przekonać ludzi, że chcemy wygrać, że to jest w naszym zasięgu – mówił.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej