RAPORT

Pogarda

„Pośmiertny” album Eda Sheerana

Ed Sheeran (fot. Jeff Kravitz/FilmMagic)
Ed Sheeran (fot. Jeff Kravitz/FilmMagic)

Najnowsze

Popularne

Brytyjski piosenkarz 5 maja zadebiutuje albumem zatytułowanym „Subtract”. Okazuje się, że artysta ma już gotowy materiał na kolejne wydawnictwo i plany na dalsze krążki, które uwzględniają również pośmiertny album. 32-letni Sheeran o swoich dalekosiężnych artystycznych planach opowiedział w niedawnym wywiadzie, którego udzielił magazynowi „Rolling Stone”.

Ed Sheeran pierwszy na liście najlepiej zarabiających gwiazd muzyki w 2018 r.

Brytyjski piosenkarz i kompozytor Ed Sheeran zarobił najwięcej z wszystkich gwiazd muzyki w mijającym roku. Jego trasa koncertowa „Divide”...

zobacz więcej

Piosenkarz zwykle unika wywiadów, w których decyduje się na bardzo osobiste zwierzenia. Artysta uczynił wyjątek dla magazynu „Rolling Stone”, jak również platformy Disney+, która 3 maja wyemituje czteroodcinkowy dokument poświęcony Brytyjczykowi. Najwyraźniej piosenkarz potrzebował ujścia dla emocji, które towarzyszyły mu od roku. W niedawno opublikowanej rozmowie muzyk wyznał m.in., że borykał się z bulimią.


Opowiedział również, że niespodziewana śmierć jego przyjaciela – Jamal Edwards zmarł nagle na serce z powodu przedawkowaania narkotyków i alkoholu – jak również wykrycie guza u jego ciężarnej żony Cherry, doprowadziły go do depresji.


Czytelników mogło zaskoczyć także wyznanie związane z jego muzyczną karierą. Okazuje się, że artysta, który 5 maja zadebiutuje z kolejną płytą, już planuje swoje pośmiertne wydawnictwo.


– Chcę powoli tworzyć ten album, który będzie idealny. Już zbieram piosenki i przez resztę swojego życia będę dodawał do niego kolejne utwory. W moim testamencie będzie stosowna wzmianka informująca o tym, że płyta ma się ukazać po mojej śmierci – wyznał muzyk.


Fani, nad wyraz zapobiegliwego jak się okazało, artysty póki co wyczekują majowej premiery płyty „Subtract”. Może się jednak okazać, że nie będzie to jedyne wydawnictwo, które artysta zaprezentuje w tym roku. Sheeran wyznał, że podczas pracy nad nadchodzącą płytą udało mu się zgromadzić materiał na kolejny krążek, który jest praktycznie gotowy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej