RAPORT

Pogarda

Ograniczenia na jednej z najważniejszych autostrad w Polsce

Autostrada A1(fot.  PAP/Tytus Żmijewski)
Autostrada A1(fot. PAP/Tytus Żmijewski)

Najnowsze

Popularne

W związku z kolejnym etapem prac związanych z montażem bramownic i tablic zmiennej treści, w czwartek w godzinach wieczornych i nocnych należy spodziewać się ograniczeń w ruchu na autostradzie A1 w woj. łódzkim – poinformował oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi.

Tragedia w Częstochowie. Zatrzymał się, by usunąć pręt z jezdni, doszło do wypadku

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów, do którego doszło we wtorek rano na al. Marszałkowskiej w Częstochowie. Do...

zobacz więcej

Jak przekazał rzecznik prasowy łódzkiego oddziału GDDKiA Maciej Zalewski, prace rozpoczną się w czwartek o godz. 18.00 na 300. km autostrady na jezdni w kierunku Gdańska (ok. 5 km za węzłem Brzeziny) i potrwają ok. dwóch godzin. W dalszej kolejności przeniosą się na jezdnię w kierunku Katowic i będą trwały od ok. 21.00 do ok. 23.00.


Kolejnym miejscem, gdzie będą pracowały ekipy monterskie, to 307. km autostrady (między węzłami Brzeziny i Łódź Wschód). W tym przypadku prace będą prowadzone na jezdni w kierunku Gdańska między godzinami 23.00 i 1.00, a następnie od 1.00 do 3.00 na jezdni w kierunku Katowic.


W czasie prowadzonych prac z ruchu będą wyłączone pas prawy i awaryjny. Należy liczyć się z chwilowymi zatrzymaniami ruchu.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej