RAPORT

Pogarda

Takiej imprezy jeszcze nie było. Prestiżowy turniej w Polsce

Krzysztof Ratajski (fot. Getty Images)
Krzysztof Ratajski (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Poland Dart Masters po raz pierwszy w historii znalazł się w kalendarzu World Series of Darts – najbardziej prestiżowego cyklu tej dyscypliny. Najlepsi zawodnicy świata wystąpią w warszawskiej hali Torwar w dniach 7-8 lipca 2023 roku.

Doping w szczepionce? Lekkoatleta w oparach absurdu

Sportowcy przyłapani na dopingu szukają różnych usprawiedliwień, ale to wydaje się być wyjątkowo kuriozalne. Zane Robertson, nowozelandzki...

zobacz więcej

Do stolicy Polski zawitają najlepsi zawodnicy. Udział w turnieju potwierdzili już m.in. aktualny mistrz świata Michael Smith, zwycięzca poprzedniej edycji cyklu Gerwyn Price, a także Michael van Gerwen – trzykrotny mistrz świata i jeden z najbardziej utytułowanych graczy na scenie.

Nie zabraknie oczywiście czołowego polskiego dartera – Krzysztofa Ratajskiego, triumfatora ośmiu zawodów PDC. Dołączą do niego inni nasi reprezentanci – Krzysztof Kciuk oraz Radosław Szagański.

Impreza w Warszawie będzie czwartym z sześciu tegorocznych turniejów World Series of Darts. Ponadto zostaną one rozegrane w Bahrajnie (dwa), Kopenhadze i Nowym Jorku. Finał odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia w Amsterdamie.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej