RAPORT

Pogarda

Znany raper pobity na siłowni [WIDEO]

Tekashi 6ix9ine trafił do szpitala (fot. TT/OnlyInDade)
Tekashi 6ix9ine trafił do szpitala (fot. TT/OnlyInDade)

Najnowsze

Popularne

Popularny amerykański raper Tekashi 6ix9ine został brutalnie pobity przez grupę mężczyzn w łazience siłowni na Florydzie. Mężczyzna trafił do szpitala. Serwis OnlyInDade opublikował nagranie z tego zdarzenia.

Gangsta rap bez lipy. Gwieździe grozi dożywocie

Skandal to jedna z ulubionych pożywek show businessu. Nie liczy się, kto lepiej śpiewa, ale kto częściej pokazuje gacie. Dobrze jest też być na...

zobacz więcej

Do incydentu doszło we wtorek w łazience klubu LA Fitness w Lake Worth w południowej części stanu Floryda. Na nagraniu widać, jak dwóch mężczyzn bije i kopie leżącego na podłodze 26-letniego Daniela Hernandeza, rapera posługującego się pseudonimem Tekashi 6ix9ine.


W innej części nagrania widać zakrwawionego artystę, któremu autor filmu mówi, że jest fanem jego twórczości.


Na miejsce wezwano policję i pogotowie ratunkowe, a raper został przewieziony karetką do szpitala. Lokalne media informują, że doznał obrażeń szczęki, żeber i pleców.


„New York Post” zwraca uwagę, że Tekashi 6ix9ine po raz kolejny w ostatnich dniach trafił do mediów. W piątek został wyrzucony ze stadionu baseballowego w Miami po tym, jak pijany przeszkadzał innym kibicom.


Raper ma bogatą kartotekę kryminalną. W 2019 r. został skazany na dwa lata więzienia za działalność w gangu Nine Trey Gangsta Bloods. Groziło mu nawet kilkudziesięcioletnie więzienie za wymuszania haraczy i inne przestępstwa, ale zgodził się na ugodę i otrzymał niższy wyrok.Twoje INFO - kontakt z TVP INFO


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej