RAPORT

Pogarda

Potwierdziło się najgorsze. Iga Świątek wycofuje się z Miami Open...

Iga Świątek miała bronić w Miami tytułu sprzed roku (fot. Getty Images)
Iga Świątek miała bronić w Miami tytułu sprzed roku (fot. Getty Images)

Najnowsze

Popularne

Iga Świątek nie zagra w rozpoczynającym się dzisiaj prestiżowym turnieju WTA Miami Open. O powodach swojej decyzji poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niezmienne stanowisko Djokovica. „Niczego nie żałuję”

Novak Djoković nie zagra w zbliżającym się turnieju w Miami. W wywiadzie dla CNN wypowiedział się na temat zakazu wjazdu na teren USA i...

zobacz więcej

Gdy kilka dni temu po meczu z Jeleną Rybakiną liderka rankingu WTA poinformowała o dokuczającej jej kontuzji, można było się spodziewać, że występ na Florydzie stoi pod dużym znakiem zapytania. Niestety, ziścił się czarny scenariusz i Polki nie zobaczymy na kortach Miami Gardens.


Jak się okazało, Świątek zmaga się z kontuzją żeber, która jest następstwem silnego kaszlu po przebytej niedawno infekcji. W tej chwili nie jest jasne, jak długo będzie pauzowała tenisistka.
Pewne jest za to, że 21-latka opuści właśnie turniej w Miami oraz Puchar Billie Jean King, czyli rozgrywki drużynowe, w których to Świątek miała mieć możliwość wystąpienia w barwach reprezentacji Polski.


W turnieju w Miami zagrają inni Polacy. W rozgrywkach męskich będzie reprezentował nas Hubert Hurkacz, który w pierwszej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą meczu BergsKokkinakis.


Z kolei w drabince kobiet znaleźć można Magdę Linette, a jej rywalką będzie Jewgienija Rodina. Początek turnieju już dzisiaj po godzinie 16.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej